Sposoby dostaw i płatności

DATA PUBLIKACJI

Dokument opublikowano 18.03.2021

PŁATNOŚCI

Niniejsza regulacja określa ogólne warunki sposobów płatności oraz ceny dostaw towarów będących w sprzedaży internetowej prowadzonej przez Tetenal Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, za pośrednictwem sklepu internetowego www.wywolajfilm.pl

Zapłata za zakupiony towar odbywa się poprzez płatności elektroniczne on-line realizowane poprzez serwis internetowy payU zintegrowany ze sklepem internetowym www.wywolajfilm.pl.

DOSTAWY TOWARU

Dostawa zakupionego towaru do klienta może odbywać się na dwa sposoby:

  1. dostawa towaru za pomocą kuriera firmy spedycyjnej InPost
  2. odbiór osobisty w paczkomatach InPost

 

TABELA OPŁAT ZA DOSTAWY TOWARÓW

Płatność elektroniczna dokonywana jest w serwisie payU – razem z zapłatą za usługę lub towar. Ceny za poszczególne sposoby dostawy przedstawiają się następująco:

Sposób dostawyCena brutto
Kurier InPost12.20 ZŁ
Paczkomat InPost12.40 ZŁ

Towar wysyłany jest pod wskazany w formularzu zamówienia drogą mailową adres dostawy. Przesyłka dostarczona jest bez zbędnej zwłoki, najczęściej w ciągu 72h chyba, że dany Towar nie znajduje się na stoku magazynowym.

Jest to orientacyjny czas dostawy gdyż przy wyborze opcji płatności elektronicznych online do tego czasu należy doliczyć czas zaksięgowania środków na rachunku bankowym sklepu (zwykle 1-2 dni robocze).

Szczegółowe zasady płatności i dostaw zawarte są w dokumencie: Regulamin Sklepu Internetowego